wtorek, 20 lutego
Shadow

Troska mierzona w… tonach! Nakarm bezdomniaki z Piotrkowa Trybunalskiego przy okazji Świąt!

W tym roku już po raz siódmy wystartowała akcja „Gwiazdka dla bezdomniaka”, dzięki której potrzebujące czworonogi otrzymają tony pysznej i zdrowej karmy! Na platformie www.dlaSchroniska.pl ruszyła właśnie kolejna edycja tej internetowej zbiórki na rzecz zwierząt ze schronisk i fundacji z całej Polski, w tym m.in. tych z Piotrkowa Trybunalskiego. Dotychczas w ramach tej inicjatywy internauci ufundowali potrzebującym kotom i psom aż 13 ton karmy.

„Gwiazdka dla bezdomniaka” to wyjątkowa akcja, dzięki której troskę można mierzyć w… tonach karmy trafiającej do czworonogów, które znalazły opiekę w schroniskach i fundacjach biorących udział w akcji. Na platformie www.dlaSchroniska.pl każda organizacja ma swojego zwierzęcego ambasadora, który zachęca do pomocy czworonogom z jego placówki. Aby dodać coś od siebie do świątecznej zbiórki karmy m.in. dla zwierzaków z Piotrkowa Trybunalskiego, wystarczy wejść na platformę www.dlaSchroniska.pl i kliknąć baner akcji „Gwiazdka dla bezdomniaka” na stronie głównej. Baner ten prowadzi do podstrony, na której widoczne są profile zwierzęcych ambasadorów poszczególnych placówek. W ten sposób wybieramy fundację czy schronisko, które otrzyma nasze wsparcie. Może to być np. Fundacja Małe Łapki z naszego miasta – każdy może sam zadecydować, której placówce pomoże i jaką karmę oraz w jakiej ilości podaruje. Pomóc możemy poprzez zakup cegiełki na karmę – jej ceny zaczynają się już od 10 zł. Ostatnim etapem jest dokonanie zakupu – analogicznie do sklepu internetowego. To tylko kilka kliknięć, które nie wymagają nawet wyjścia z domu, a sprawią, że bezdomne zwierzęta poczują smak Świąt!

Dotychczas w ramach „Gwiazdki dla bezdomniaka” internauci ufundowali bezdomniakom aż 13 ton karmy. Ile uda się zebrać teraz? To zależy od każdego z nas! – Dotychczas co roku biliśmy rekord poprzedniej edycji i mamy nadzieję, że tak też będzie tym razem! Cieszy nas to, że „Gwiazdka dla bezdomniaka” dla wielu osób stała się nieodłącznym elementem przygotowań do Świąt. Jako Fundacja NaszeZoo.pl za pośrednictwem platformy dlaSchroniska.pl dbamy o potrzebujące czworonogi przez cały rok, ale dzięki tej akcji jesteśmy w stanie wspomóc organizacje i schroniska z całej Polski na większą skalę. Zima to okres szczególnych wyzwań dla tego typu placówek, dlatego bardzo ważne jest dla nas, aby w tym czasie dostarczyć im dobrej jakości karmę, która pozwoli nakarmić głodne i schorowane zwierzaki – mówi Magdalena Jankowska, koordynatorka akcji „Gwiazdka dla bezdomniaka” z Fundacji NaszeZoo.pl.

Akcja „Gwiazdka dla bezdomniaka” potrwa na platformie www.dlaSchroniska.pl. do końca roku. W Piotrkowie Trybunalskimw jej ramach wspierać można podopiecznych Fundacja Małe Łapki.

***

Fundacja NaszeZoo.pl powstała w grudniu 2015 r. Jej celem jest wspieranie bezdomnych zwierząt, które zostały źle potraktowane w wyniku zdarzeń losowych lub celowej działalności człowieka.Członkowie Fundacji ratują i leczą czworonogi, wspierają schroniska, edukują i propagują humanitarne traktowanie zwierząt, a także tworzą nowoczesne narzędzia online, które ułatwiają pomaganie. Pod jej egidą działa między innymi charytatywna akcja dlaSchroniska.pl, dzięki której psy i koty z całej Polski można wspierać przez internet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *