środa, 21 lutego
Shadow

Pierwszy tydzień ferii zimowych w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK za nami

Pierwszy tydzień ferii zimowych w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK za nami, a minął jak zawsze, artystycznie, ciekawie i na wesołej zabawie. Swoje talenty dzieci rozwijały na warsztatach plastycznych, teatralnych, czy rękodzieła artystycznego. Wtorkowe spotkanie z teatrem dostarczyło wiele emocji każdemu, bez względu na wiek, a to za sprawą historii drewnianego pajacyka w spektaklu pt. „Pinokio” na motywie baśni według bajki napisanej przez Carlo Collodi.

Kolejne przygody czekały na dzieciaków już w środę w kinie Helios. Podczas projekcji filmu pt. „Sing 2” obejrzały pouczającą, zabawną i wzruszającą opowieść o dążeniu do realizacji marzeń. Uczestnikom seansu aż trudno było usiedzieć w fotelu i bawili się doskonale przy popularnych piosenkach w oryginalnym brzmieniu, które towarzyszyły produkcji filmu.

Na zakończenie tygodnia dzieci odbyły podróż galaktycznym pociągiem po paśmie Drogi Mlecznej niebiańską koleją podczas pokazu w Planetarium EC1 w Łodzi. Pierwszy tydzień ferii zapewne dał dzieciom wiele radości i ciekawych przeżyć. Była i zabawa, ale nie zabrakło też nauki i choć to ferie, nikomu to nie przeszkadzało.

Przed nami jeszcze tydzień atrakcji. Z niecierpliwością czekamy na to co przyniesie kolejny tydzień!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *