środa, 21 lutego
Shadow

Kolory ziemi w nowych kolekcjach płytek Ceramiki Paradyż

Brązy, beże oraz ciepłe szarości coraz śmielej goszczą w naszych wnętrzach. W połączeniu z rysunkiem naturalnego kamienia, kolory z palety barw ziemi tworzą niepowtarzalny duet zachwycający subtelnością. Najlepszym tego przykładem są nowe kolekcje Smoothstone i Lightstone Ceramiki Paradyż, które zaimponują każdemu miłośnikowi dobrego designu.

nowa kolekcja ceramiki paradyż

Siła czerpana z natury

Smoothstone to kolekcja powstała z myślą o zwolennikach neutralnych tonacji, ceniących sobie delikatność i spokój. Inspiracją do jej stworzenia były wyszukane barwy naturalnych surowców w modnych kolorach zgaszonej bieli, beżu i umbry, które sprzyjają wyciszeniu i odnalezieniu harmonii. Stonowaną stylistykę przełamuje grafika kamienia, którą dzięki innowacyjnym technologiom wiernie odwzorowano na powierzchni płytek. Całość dopełnia delikatne, satynowe wykończenie, dające efekt „smooth”. Dodatkowe możliwości aranżacyjne zapewniają także wchodzące w skład kolekcji mozaiki w ciekawych, biżuteryjnych kształtach, które urozmaicą wnętrze nadając mu indywidualny charakter.

Spokój letnich dni

Kolekcja Lightstone to synonim nowoczesnego minimalizmu wkolorystyce nawiązującej do śródziemnomorskich plaż. Płytki w odcieniach od kremowego koloru piasku, przez ciepłe beże, aż po nieco chłodniejsze szarości, pozwolą zbudować w pomieszczeniu klimat spokojnych, pogodnych chwil. Cała seria charakteryzuje się szlachetną grafiką kamienia, prześwitującą przez matowe i półpolerowane powierzchnie, dzięki czemu płytki wyglądają subtelnie i doskonale komponują się zarówno z delikatnymi, jak i bardziej wyrazistymi elementami wystroju wnętrza. Znajdą zastosowanie m.in. w stylu nowoczesnym, boho czy „eko”.

Kolekcje Smoothstone i Lightstone dostępne są w formatach 59,8 x 119,8 cm oraz 59,8 x 59,8 cm. Dodatkowo pierwszą z nich wzbogacono o modne cięte mozaiki w formacie 22,3 × 29,8 cm. Podobnie jak pozostałe linie z setu Home of Stone, prezentowane nowości wpisują się w koncepcję Domu z Paradyża, dającą możliwości płynnego i modularnego aranżowania różnych przestrzeni domowych takich jak: holl, salon, łazienka, kuchnia, taras czy elewacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *